Potisk hrnků

Hledáte-li univerzální, vždy vhodný a zároveň osobní dárek, pak je hrnek s vlastním obrázkem ideální volbou.

Potisk hrnků umožňuje nanášet na keramické hrnky všechny možné obrázky:

  • Plnobarevné fotografie
  • Oblíbené obrázky
  • Jméno, příjmení, přezdívku
  • Vážný nebo vtipný nápis
  • Logo nebo symbol společnosti
  • Logo sportovního týmu, kterému fandíte

Nejsou zde žádná omezení a tak můžete dát na výrobek cokoli, co vás napadne. Termotrasferový tisk zajišťuje ideální přesnost a detailizaci obrázku, jakož nejvyšší odolnost vůči mechanickým a dalším působením.

Díky tomu, že potisk hrnků je celkem levný, je tato služba velice populární mezi zákazníky. V hlavním městě je spousta společností, které nabízejí přenos obrázků na nádobí, avšak naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou kvality a výborného výsledku. Ručíme za to, že kvalita obrázku zůstane stejná po celou dobu používání hrnku. Můžete do něj přitom nalévat vařící vodu a také ho mýt jakýmikoli mycími prostředky.

Kromě toho, že potisk hrnků na objednávku je levný, je také velice rychlý a dostupný opravdu pro každého. Hrnek s fotkou může posloužit jako dárek na památku pro někoho blízkého nebo příjemné překvapení pro kamaráda. Ale samozřejmě si můžete objednat roztomilý osobní hrnek sami pro sebe. Často si hrnky s vlastním logem objednávají firmy jako firemní dárkový předmět.

Odvažujeme se tvrdit, že hrnek s potiskem je hitem mezi osobními, cenově dostupnými dárky! Takový dárek se hodí k narozeninám, svátku, ale také ke kolaudaci, Novému roku a dokonce i k Vánocům. Ale takový suvenýr můžete někomu dát i jen tak, bez důvodu, například půllitr s vtipným nápisem pro zlepšení nálady nebo jako nečekaný dárek pro kolegu!

Tisk obrázků na hrnky u nás

Určitě vás zajímá, jak se obrázek vůbec dostane na nějaký předmět a jak to, že na něm i zůstane, nehledě na vnější působení? A jak to, že potisk hrnků je natolik cenově dostupný, při současné nejvyšší kvalitě hotových výrobků? Nejdůležitější je technologie, která se používá k přenosu obrázku na předmět. Během let odzkoušený proces přenosu je docela jednoduchý a zajišťuje vysokou rychlost přenosu fotografie nebo nápisu.

Samozřejmě, především se musíte rozhodnout, kterou fotografii či jaký nápis na hrnek dáte. Pak se vybraný motiv tiskne sublimační barvou na speciální papír. Samotný potisk hrnků probíhá tak, že takto vytištěný motiv se přenese na zvolený předmět ve speciálním termickém lisu. Díky vysokému tlaku a teplotě barva proniká hluboko do materiálu. Právě proto jsou obrázky natolik odolné vůči vnějšímu působení. Obrázek se stává pevnou součástí výrobku a nemůže být z povrchu odstraněn, i kdybyste chtěli. Naši pracovníci celý tento proces provedou maximálně rychle.

Službu lze objednat osobně, nebo přes internet, a to už od 1 kusu. Chcete-li si nechat potisknout hrnek, nebo jen zjistit, kolik by vás to stálo při dodání po Praze a České republice, zavolejte nebo napište nám.