Potisk talířů

Popularita výrobků, které odrážejí naše osobní přání a individualitu, stále roste. Potisk talířů je jednou z nejčastěji poptávaných služeb v oblasti individuálních dárkových předmětů a umožňuje zrealizovat jakékoli nápady a jakýkoli obsah obrázků či nápisů.

Pro koho se hodí talíř s potiskem jako dárek:

  • Můžete například objednat talíř s rodinnou fotografií jako skvělý dárek pro rodiče.
  • Můžete si nechat vyrobit veselý talířek pro přátele.
  • Talíř s logem vaší společnosti se stane neotřelým dárkem pro zaměstnance u příležitosti nějaké firemní události.
  • Možností, jak takový dárkový předmět použit, je nespočet. Další výhodou tohoto dárku je cenově přijatelná a rychlá výroba. Na takový dárek se díky jeho originalitě dlouho pamatuje. Kromě toho se osobní dárky cení rozhodně více než obyčejné suvenýry, a to z toho důvodu, že obdarovávaný ví, že jste věnovali svůj čas vymýšlení dárku, jeho zařizování a realizaci. Takový dárek se vždy vnímá jako dárek od srdce, z lásky.

Může se z potištěných talířů jíst?

Díky speciální technologii výroby se dekorační talíře mohou klidně používat ke svému přímému účelu. Ano, můžete z nich jíst a nemusíte přemýšlet o tom, zda se částečky barvy nedostanou do jídla, nebo zda je nemůžete poškrábat příborem. Talíř s potiskem se může používat jako dekorace interiéru, nebo jako nádobí pro každodenní používání.

Obrázek je naprosto spolehlivě spojen se skleněným povrchem díky vysokému tlaku a termickému působení na speciální barvu, kterou se obrázek na talíř nanáší. Předem se obrázek tiskne na speciální papír, který se následně přikládá k výrobku a vkládá se do termického lisu.

Talíř s vámi zvoleným obrázkem nebo fotografií bude vyroben velmi rychle. Můžete si ho objednat osobně na naší adrese, nebo přes internet, stačí jen poslat obrázek, který chcete natisknout, popsat svou představu a uvést údaje pro doručení. Poté, co obdržíme platbu, ihned vyrobíme váš dárek a zašleme vám ho.