Potisk triček od 1 kusu

Vlastní a kreativní obrázky a jiné potisky na tričkách jsou výborným způsobem, jak pobavit sami sebe a své přítele, jak si vytvořit vlastní nezapomenutelnou image, přitáhnout pozornost. Kromě toho je to vynikající dárek pro kamarády, milované, ale i jen tak pro sebe.

Oblečení se speciálním potiskem se ideálně hodí pro různé promoakce, sportovní a jiné události a soutěže, na uniformy. Avšak kvalitní potisk neumí každý. Nutným předpokladem dobrého výsledku je kvalitní materiál a odpovědný přístup k samotnému procesu tisku. Jinak už po 2–3 praních tričko úplně ztratí svůj původní přitažlivý vzhled.

Naše společnost používá speciální zařízení, které zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování. Tiskneme fotografie, nápisy, vtipné obrázky, pohádkové postavičky, firemní loga, cokoli, co vás napadne.

Ceny potisků bývají různé a závisí na ceně látky, lhůty zpracování, množství vyrobených předmětů, náročnosti obrázku a počtu barev zvoleného potisku. Nabízíme nejvýhodnější cenu a až neskutečnou rychlost zpracování vaší objednávky.